top of page

   DOĞTAŞ Mobilya'nın katkılarıyla, Elif GÜNER'in sunduğu FRM TV'deki Ekonominin Nabzı programına konuk olan Yönetim Kurulu Başkanımız  Habib ÇELİK, İzmirComp Bilgisayar A.Ş.'nin verdiği  hizmetler ve neler yaptığı ile ilgili bilgiler verdi.

 

     Sunucu Elif GÜNER'in ekonomi hakkında sorularını da yanıtlayan Yönetim Kurulu Başkanımız, 2015 yılı ekonomik gelişmeleri ve yeni yılın neler getireceği hakkında yorumlar yaptı.

Ropörtaj ile ilgili detaylar için; www.frmtv.com/izmircomp-ekonominin-nabzi adresini tıklayınız.

IzmirComp Bilgisayar A.Ş. - Bilişim Teknolojileri Derneği BTDER tarafından yayınlanan Dergi'nin ilk sayısına konuk oldu.

izmircomp - BTDER dergisine konuk oldu.

   Bilişim Teknolojileri ve Bilişimciler Derneği-BTDER'in hazırlayarak tüm Türkiye'de ücretsiz olarak dağıtımını yaptığı Derginin Aralık 2015 sayısının ilk sayfalarına konuk olan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Orçun GÜVENÇ bey, İzmirComp Bilgisayar A.Ş.'nin verdiği hizmetler, neler yaptığı ve ekibimiz ile ilgili bilgiler verdi.

 

   Bilişim Sektörünün gündemi konusunda önemli ölçüde takip edilen dergide, Sektörün gittiği nokta olan Bulut Bilişim konusunda değerlendirmeler yapılıyor. 

 

BTDER - Aralık 2015 sayısının online versiyonunu indirmek için tıklayınız..

15 Kasım 2015 - Diamond of Bodrum Hotels'de IzmirComp A.S. ve Watchguard Türkiye ile Firewall Eğitimi Düzenledik...

15Kasım2015-Bodrum Firewall Eğitimi

     İzmirComp Bilgisayar A.Ş. ve Watchguard Türkiye işbirliği ile Bilişim Teknolojileri ve Bilişimciler Derneği-BTDER'in katkılarıyla Diamond of Bodrum Hotels'de düzenlediğimiz WatchGuard Firewall Eğitimi;  Bodrum Bölgesinde bulunan Bilgi İşlem Müdürleri ve Otel Yöneticilerinin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

 

 Watchguard Türkiye Müdürü Yusuf EVMEZ bey'in katılımı ile gerçekleşen eğitimde, Watchguard Firewall ürünleri ve ürün özellikleri konusunda  katılımcılara eğitimler verdik.

 

 

bottom of page