June 8, 2017

ATV Euro'da yayınlanan Vatan ŞAŞMAZ ile İş Dünyası Programına  IZMIRCOMP A.S. ailesi olarak Konuk Olduk.  

Sektörde öncü ve başarılı firmaların yer aldığı programdaki keyifli sohbetimizi videomuz üzerinden izleyebilirsiniz.

January 15, 2016

   DOĞTAŞ Mobilya'nın katkılarıyla, Elif GÜNER'in sunduğu FRM TV'deki Ekonominin Nabzı programına konuk olan Yönetim Kurulu Başkanımız  Habib ÇELİK, İzmirComp Bilgisayar A.Ş.'nin verdiği  hizmetler ve neler yaptığı ile ilgili bilgiler verdi.

     Sunucu Elif GÜNER'in ekonomi hakkında sorularını da yanıtlayan Yönetim Kurulu Başkanımız, 2015 yılı ekonomik gelişmeleri ve yeni yılın neler getireceği hakkında yorumlar...

December 15, 2015

Bilişim Teknolojileri ve Bilişimciler Derneği-BTDER'in hazırlayarak tüm Türkiye'de ücretsiz olarak dağıtımını yaptığı Derginin Aralık 2015 sayısının ilk sayfalarına konuk olan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Orçun GÜVENÇ bey, İzmirComp Bilgisayar A.Ş.'nin verdiği hizmetler, neler yaptığı ve ekibimiz ile ilgili bilgiler verdi.

   Bilişim Sektörünün gündemi konusunda önemli ölçüde takip edilen dergide, Sektö...

November 15, 2015

   

 İzmirComp Bilgisayar A.Ş. ve Watchguard Türkiye işbirliği ile Bilişim Teknolojileri ve Bilişimciler Derneği-BTDER'in katkılarıyla Diamond of Bodrum Hotels'de düzenlediğimiz WatchGuard Firewall Eğitimi;  Bodrum Bölgesinde bulunan Bilgi İşlem Müdürleri ve Otel Yöneticilerinin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

 Watchguard Türkiye Müdürü Yusuf EVMEZ bey'in katılımı ile gerçekleşen eğitimde, Watchguard Firewall...

Please reload

Web Site Created By IZMIRCOMP Bilgisayar A.S.
5746/1 Sk. No:7 MTK Sitesi  Meriç Mahallesi Bornova - IZMIR   |  0232 999 65 60     |   facebook/izmircomp